Skip links

Kurs języka angielskiego metodą Teddy Eddie - nauczanie języka dla małych dzieci

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie: www.edubears.pl

Kurs Teddy Eddie – licencjonowana metoda nauki języka obcego

Nauka nowego języka może być doskonałą zabawą – mali kursanci na poziomie Teddy Eddie dobrze o tym wiedzą! Ta licencjonowana metoda pozwala na wprowadzenie języka obcego już w wieku dwóch lat. Na naszych kursach dzieci mają możliwość poznawania nowego języka przez połączenie nauki i świetnej zabawy.

Metoda Teddy Eddie polega na zajęciach pełnych komunikacyjnego użycia języka. Dzieci uczą się poprzez zabawy językowe, gry, słuchowiska, ruch, historyjki, piosenki i karty obrazkowe. Ten rodzaj kursu polecamy wszystkim małym entuzjastom języka i po prostu – świetnej zabawy! To także rewelacyjny start dla najmłodszych, bo właśnie w pierwszych latach naszego życia nauka i poznawanie przychodzi nam najłatwiej.

Pakiet edukacyjny Teddy Eddie

W cenie kursu rodzice i dzieci otrzymują wyjątkowy pakiet edukacyjny. To trwała i kolorowa teczka, która zawiera wszystko, czego Wasza pociecha będzie potrzebowała do poznawania nowego języka. W pakiecie materiałów metody Teddy Eddie znajdziecie:

 • oryginalny, pełen treści podręcznik
 • poradnik dla rodziców
 • dostęp do aplikacji Plac Zabaw, czyli bogactwa gier i zabaw utrwalających poznany na lekcji materiał
 • mini-książeczkę z sekretnymi słowami

Zalety kursu Teddy Eddie – angielskiego dla małych dzieci.

Nauka języka angielskiego na poziomie Teddy Eddie to gwarancja rozpoczęcia edukacji językowej jedną z najlepszych, licencjonowanych metod. Dlaczego rodzice i dzieci tak pokochali misia Teddy Eddie i jego podejście do nauki języka angielskiego? Już odpowiadamy!

Na naszych kursach język angielski to nie tylko pojedyncze słowa – dzieci od razu przyswajają całe frazy i zdania. Język angielski traktujemy jak język ojczysty – chcemy, aby nasi mali kursanci komunikowali się w nim na zajęciach i od razu chłonęły wymowę, brzmienie i całe wyrażenia. W tej metodzie języka angielskiego zaadresowane zostały potrzeby rodziców i ich dzieci. Dzieci mają potrzebę mówienia i uczenia się nowego języka tak jak polskiego – u nas tak właśnie jest!

Nasze zajęcia języka angielskiego dalekie są od nudy! Na poziomie Teddy Eddie kursy angielskiego to cała masa zabawy, podczas której dzieci zakochują się w świecie języka angielskiego. Na kursie priorytetem jest zadowolenie dziecka – pokazujemy, że nauka w grupie rówieśników oraz misia Eddiego to przyjemność, której będą wyczekiwać. Razem z głównym bohaterem przeżywają przygody, poznają nowe wyrażenia i słowa i nigdy się nie nudzą.

Lektorzy na kursie języka Teddy Eddie to wyselekcjonowana kadra specjalistów, którzy kochają dzieci i doskonale wiedzą, jak zachęcić je do poznawania nowego języka. Potrafią przedstawić angielski jako dokonała zabawę, a ponadto posiadają świetne podejście do dzieci w wieku przedszkolnym. Pasja naszych lektorów oraz ich zaangażowanie sprawiają, że dzieci poznają angielski z radością i niesamowitą ciekawością.

Ten kurs językowy wyróżnia się również stałym kontaktem lektora z rodzicami. Na bieżąco informujemy Was o postępach dziecka, omawianym materiale i propozycją powtórek z dzieckiem w domu. Organizujemy również lekcje otwarte. Możecie monitorować przebieg zajęć i podziwiać, jak Wasza pociecha poznaje nowy język.

Co jeszcze daje Kurs Teddy Eddie?

Dzięki nauczaniu języka angielskiego tą metodą, macie gwarancję prawdziwej nauki według światowych standardów

Nauka angielskiego metodą Teddy Eddie jest odpowiednia dla każdego maluszka – nawet w mniejszych grupach każde dziecko ma szansę na poznanie nowego języka z największym powodzeniem. Bez względu na umiejętności, wiek czy predyspozycje.

Angielski metodą Teddy Eddie sprawi, że Wasze dziecko na pewno polubi naukę języka. To kurs pełen humoru, dobrej zabawy i przygód – czego chcieć więcej?!

Program tych zajęć pozwala na kontynuację nauki do 7. roku życia. Dzieci w płynny sposób przechodzą na kolejny etapy edukacji i już w tak młodym wieku gotowe są na przystąpienie do kolejnych kursów językowych – i to z rewelacyjną podstawą!

Dzięki licznym słuchowiskom, historyjkom i zabawom ruchowym, dzieci doświadczają efektu ,,zanurzenia się” w języku – poznają ogromną ilość nowych słów i wyrażeń, bardzo szybko potrafią użyć ich i z ich pomocą komunikować się.

Nie czekaj! Zapisz się na kurs i zyskaj miejsce w grupie.

ZAPISZ SIĘ

Cennik

Kursy Teddy Eddie odbywają się 2x w tygodniu w zależności od rodzaju kursu. W roku szkolnym jest 70 lekcji na każdym poziomie.

TE START
 • 2 x 25 min w tygodniu
 • pakiet edukacyjny 275 zł
TE STANDARD
 • 2 x 35 min w tygodniu
 • pakiet edukacyjny 275 zł
TE ABC
 • 2 x 45 min w tygodniu
 • pakiet edukacyjny 280 zł
TE SCHOOL
 • 2 x 45 min w tygodniu
 • pakiet edukacyjny 285 zł