Skip links

Savvy Ed - kurs języka angielskiego dla dzieci 7-11 lat

Oficjalna strona właściciela metody Savvy Ed: www.edubears.pl

Nauka języka angielskiego metodą Savvy Ed

Kurs języka angielskiego Savvy Ed to zajęcia dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat. To kolejny z naszych kursów opartych o licencjonowaną metodę o światowej renomie. Na kursach Savvy Ed dzieci w wieku szkolnym kontynuują naukę języka, którą rozpoczęły na ambitnym kursie Teddy Eddie.

Uczeń kontynuuję naukę, rozwijając swoje umiejętności komunikacji i prowadzenia swobodnych rozmów. Poziom Savvy Ed to nowe wyzwania i materiał, ale nadal całe mnóstwo zabawy, dobrego humoru i integracji z rówieśnikami.

Grywalizacja, motywacja i niesamowita przygoda

Jak przystało na ambitne kursy z misiem – i w tym dużo się dzieje! Opiekunem metody Savvy Ed jest starszy miś, który podróżuje po całym świecie, ponieważ świetnie zna język angielski! Przesyła dzieciom listy z różnych krańców świata i rozbudza tym samym ich ciekawość i motywację do nauki. Kursanci szlifują swoje sprawności językowe, a wszystkiemu towarzyszy element rywalizacji. Dzieci zbierają grudki złota, aby zbudować swoje Złote Królestwo, a im bardziej są zaangażowane, tym więcej mogą zdobyć!

Na kursie wykorzystywane są elementy oceniania kształtującego. Taki system zaliczeń pozwala na naukę języka obcego w atmosferze wsparcia, życzliwości i niezwykłej motywacji. Uczniowie mogą rozwijać swoje talenty, a także umiejętność samodzielnego planowania i rozwiązywania zadań.

Zalety kursu Savvy Edd

Nauka metodą Savvy Ed to przyjemność dla dzieci, które pomimo rozpoczęcia szkoły, nadal chcą uczyć się poprzez zabawę. To kurs wprowadzający wiele nowych treści i słownictwa, ale bez uczucia przytłoczenia. Dzieci swobodnie opanowują nowy materiał i świetnie się przy tym bawią.

Dzięki temu, że Savvy Ed to poziom kontynuujący, dzieci już mają doskonałą bazę do przyswajania nowego materiału. Sprawnie wykorzystują swoje podstawy i błyskawicznie ulepszają umiejętności językowe.

Dzieci rozpoczynające poziom Savvy Ed szybko doskonalą swoje umiejętności czytania, pisania, komunikacji, ale też… rozwiązywania testów. Nasi kursanci już niedługo rozpoczną swoją przygodę ze sprawdzianami i egzaminami, więc lekcje angielskiego Savvy Ed pomagają im oswoić się z tym wyzwaniem i przyzwyczaić do specyficznego charakteru międzynarodowych certyfikatów, takich jak egzamin Cambridge.

Metoda nauki angielskiego Savvy Ed to przede wszystkim skuteczność! Na kursie wykorzystujemy efekt ,,kuli śniegowej”, czyli stopniowego narastania materiału i zadań. Dzięki temu cała przygoda z Ed’em jest zaplanowana, systematyczna i przemyślana.

Pakiet materiałów

Każdy młody kursant otrzymuje pakiet materiałów metody Savvy Ed. W jego skład wchodzą:

 • Savvy Book czyli podręcznik ucznia
 • Snowball Book czyli książka ćwiczeń
 • Parent’s Book książka dla rodzica
 • Savvy Tileto magiczna płytka powodująca, że część tekstu w podręczniku “znika”
 • Teczka z logiem Savvy Ed

Dodatkowo każdy uczeń ma dostęp do aplikacji Savvy Ed, pełnej edukacyjnych gier wspierających naukę języka angielskiego metodą Savvy Ed.

Nie czekaj! Zapisz się na kurs i zyskaj miejsce w grupie.

ZAPISZ SIĘ

Cennik

Kursy Savvy Ed odbywają się 2x w tygodniu. W skali roku jest 70 zajęć.

SAVVY ED 1A/1B
 • 2 x 45 min w tygodniu
 • opłata za pakiet materiałów – 215 zł
SAVVY ED 1
 • 2 x 60 min w tygodniu
 • opłata za pakiet materiałów – 280 zł
SAVVY ED 2
 • 2 x 60 min w tygodniu
 • opłata za pakiet materiałów – 280 zł
SAVVY ED 3
 • 2 x 60 min w tygodniu
 • opłata za pakiet materiałów – 280 zł