Skip links

Nasza szkoła

Global Centrum Językowe – Kim jesteśmy?

GLOBAL-Centrum Językowe to profesjonalna szkoła językowa z bardzo szeroką ofertą ambitnych i skutecznych kursów językowych. Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z językiem obcym, lub kontynuować ją w profesjonalnym miejscu – to idealnie trafiłeś!

Naszą misją jest „FROM GOOD TO GREAT”. To oznacza, że naszą najważniejszą wartością jest nieustanny ROZWÓJ. Stawiamy na: ambitne, skuteczne i sprawdzone metody nauczania, które gwarantują naszym kursantom przemyślaną i pełną sukcesów ścieżkę rozwoju edukacji językowej.

Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj nas!

Co jest dla nas ważne?

Stawiamy na nieustanny rozwój kompetencji językowych naszych kursantów i pomagamy im spełniać ich plany i wielkie marzenia. Kładziemy nacisk na rozwój naszej kadry poprzez liczne szkolenia i konferencje, aby zapewnić jak najwyższą jakość prowadzenia zajęć językowych.

Naszą szkołę językową GLOBAL w Tomaszowie Mazowieckim wyróżniają ambitne i skuteczne metody nauczania oraz kursy skrojone na indywidualne potrzeby.

Global w liczbach

Jesteśmy dynamiczni, pełni optymizmu i zakochani w edukacji językowej – poznajmy się!

7
Języków
18
Sal edukacyjnych
30+
Pracowników
1000+
Kursantów

Edukacja językowa od A do Z – wiemy, jak to się robi!

Dlaczego Global jest tak chętnie wybieraną szkołą językową?

Wierzymy, że jak już coś robić, to porządnie! I tak samo jest z językiem – promujemy zaplanowaną ścieżkę edukacji językowej, która może zacząć się już od 2 roku życia! W Global oferujemy zajęcia będące kontynuacją dotychczasowych postępów. Dzięki temu, nasi kursanci przechodzą przez zaplanowane etapy, a każdy z może być potwierdzony prestiżowym certyfikatem.

Wychodzimy poza utarte szlaki i pracujemy na ambitnych metodach nauczania, takich jak kultowy już kurs Teddy Eddie. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia, które łączą naukę z zabawą i gwarantują naszym kursantom prawdziwe zanurzenie w języku – bez grama nudy!

Nasi lektorzy to niezastąpiona grupa entuzjastów językowych! Swoje zaangażowanie i pozytywną energię przekładają na zajęcia, a ich motywacja wspomaga sukcesy językowe naszych kursantów.

Zobacz jak pracujemy