Skip links

Global Team

Nasza kadra

Jako zespół dbamy o przyjazną atmosferę, szacunek i wsparcie na każdym etapie naszej pracy. Pozytywne podejście i nastawienie przekazujemy naszym kursantom, którzy z radością przychodzą na zajęcia. Zobaczcie, kto tworzy Global:

215 FotoMiko

Joanna Sadowska

Założyciel i właściciel szkoły

Założycielka i właścicielka szkoły. Z wykształcenia mgr filologii angielskiej i mgr europeistyki. Ukończyła Akademię dla właścicieli szkół językowych w Warszawie oraz niezliczone profesjonalne szkolenia z zakresu świata biznesu i nauczania języków obcych. Własna szkoła językowa była jej wielkim marzeniem i od początku istnienia szkoły wkłada w swoją pracę mnóstwa zaangażowania i serca. Ma talent wizjonerski i przywódczy. Uwielbia pracę z ludźmi i pracę nad nieustannym rozwojem szkoły i jej pracowników. Posiada ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży językowej. Jest liderem wspierającym i dbającym o dobre relacje w firmie. Jej entuzjazm i pasja przenosi się na pozostałych członków GLOBAL TEAM. Dzięki temu szkoła GLOBAL jest wyjątkowo przyjaznym miejscem dla pracowników i kursantów.

Rafał Sadowski

Rafał Sadowski

Właściciel szkoły

Właściciel szkoły. Z wykształcenia mgr Bezpieczeństwa Narodowego. W szkole pełni wiele niezastąpionych ról i zawsze wprowadza wesołą atmosferę w naszym zespole. Pracownicy i nasi kursanci za nim przepadają, ponieważ jest duszą towarzystwa. Potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji. Jest osobą o wielkim sercu i zaangażowaniu. Zawsze pomocny i wytrwały w dążeniu do realizacji zamierzonych celów. Do pasji Rafała należą: bieganie długodystansowe (w tym maratony) i jazda na rowerze. Jest osobą bardzo aktywną i zdyscyplinowaną. W życiu prywatnym wspaniały i zaangażowany w wychowanie dzieci tata.

agnieszka_dominiczak

Agnieszka Dominiczak

Metodyk i Lektor Expert

Lektor, metodyk oraz koordynator egzaminów Cambridge. Swój warsztat lektorski szlifowała m.in. podczas pobytów w Szkocji i Irlandii. Ma na koncie liczne szkolenia i warsztaty metodyczne. Jest wielozadaniowa, ambitna i pomysłowa a każdy problem to dla niej nowe możliwości. Wierzy, że języka obcego jest w stanie nauczyć się każdy. Zawsze pomocna i życzliwa. Wielbicielka brytyjskiego akcentu, powieści Jane Austen i Harrego Pottera. Uwielbia jeździć na koncerty oraz pielęgnować swoją domową, zieloną dżunglę.

Paulina Gołucka - Opiekun metody Teddy Eddie i Savvy Ed, język angielski

Paulina Gołucka

Język Angielski

Opiekun metody Teddy Eddie i Savvy Ed. Specjalistka od nauczania najmłodszych naszych kursantów. Cechuje ją profesjonalizm i niezwykłe zaangażowanie w nauczanie języka angielskiego. Paulina jest zawsze uśmiechnięta, miła i przesympatyczna. Wkłada ogrom serca w swoją pracę i dzieci ją po prostu uwielbiają.

Marta Sowińska - Opiekun Metody Teddy Eddie, lektor języka angielskiego

Marta Sowińska

Język angielski

Opiekunka metody Teddy Eddie. Ambitna i pełna pomysłów lektorka, która nie boi się wyzwań i odnajduje się w pracy zarówno z młodszymi jak i dorosłymi kursantami. Swój język szlifowała m.in. w Stanach Zjednoczonych pełniąc rolę au pair. Po pracy czyta i nadrabia zaległości w zagranicznych filmach i serialach.

Maria Musik - Koordynator Sekretariatu

Maria Musik

Koordynator sekretariatu

Głowa globalowej administracji. To ona jest pierwsza w kontakcie z klientem. Zawsze uśmiechnięta, pomocna, dobrze zorganizowana i błyskotliwa. Zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Wielbicielka psów i kawy. Miłośniczka morza, słońca i lata. Uwielbia pracę z ludźmi, jednak największą radość daje jej praca z dziećmi. Interesuje się astrologią, pedagogiką przedszkolną i fryzjerstwem. W wolnych chwilach podróżuje po Polsce i słucha muzyki alternatywnej.

Aneta Bliska - Sekretariat

Aneta Bilska

Sekretariat

Pracownik administracji w siedzibie przy ul. Św. Antoniego. Aneta jest wesoła, pogodna, zawsze pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Chętnie służy pomocą. Lubi jeździć na rowerze. Interesuje się malarstwem oraz różnego rodzaju hand crafts i DIYs. W wolnym czasie spędza czas na łąkach, zbierając kwiaty, zioła z których robi zdrowotne nalewki, syropy i herbatki.

Julita Szczęsna - Sekretariat

Julita Szczęsna

Sekretariat

Pracownik administracji w siedzibie przy ul. Nowowiejskiej. Julita jest życzliwa, sympatyczna i otwarta na ludzi. Uwielbia swoją pracę i jak sama twierdzi Global to jej drugi dom. Ma świetne kontakty z lektorami. Relaksuje ją przebywanie na świeżym powietrzu. Miłośniczka zwierząt.

Marzena Schlichtiger - język angielski, Business English, Egzaminy Cambridge

Marzena Schlichtinger

Język Angielski – Lektor Expert

Pozytywna i ciepła dusza. Współpracuje głównie z dorosłymi kursantami oraz naucza Business English. Uwielbia swoją pracę i na zajęciach zawsze ma głowę pełną pomysłów.

Elżbieta Urbańska - Język francuski i włoski

Elżbieta Urbańska

Język Francuski i Włoski – Lektor Expert

Pani Ela to nasza szkolna poliglotka. Włada językiem francuskim i włoskim. Zajęcia z panią Elą są niezwykłą przygodą językową i kulturową. Nauczycielka z wieloletnim stażem i doświadczeniem z prawdziwym powołaniem do nauczania. Pani Ela jest osobą sympatyczną, miłą z wyjątkowym poczuciem humoru. Prywatnie miłośniczka psów.

Urszula Grabczak - Język angielski

Urszula Grabczak

Język Angielski – Lektor Mentor

Sympatyczna i wiecznie uśmiechnięta lektorka. Kreatywna dusza, lubiąca wyzwania. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Przygotowuje również do egzaminów 8klasisty i matury. Jest uparta w dążeniu do wyznaczonego celu. Po pracy relaksuje się przy ulubionej muzyce i dba o formę fizyczną.

Magda Wójciak - Język angielski

Magdalena Wójciak

Język Angielski – Lektor Mentor

Jest lektorem od ponad 10 lat a uczenie wciąż sprawia jej nieopisaną radość. Magdalena pracuje głównie z dziećmi i nastolatkami, które uwielbia. Na zajęciach wykorzystuje rozmaite rekwizyty, urządzenia multimedialne oraz piosenki. Prywatnie to prawdziwy „bookworm”, który każdą wolną chwilę poświęca na czytanie książek.

Małgorzata Malinowska - Język angielski

Małgorzata Malinowska

Język angielski – Lektor Mentor

Uwielbia swoją pracę za możliwość kontaktu z ludźmi. Twierdzi, że to co jest właśnie to co nadaje życiu sens. Lektorka pozytywnie zakręcona, kochająca życie i czerpiąca z niego garściami. Uwielbia śmiać się, tańczyć i podróżować. Każdą wolną chwilę spędza ze swoją liczną, dziewięcioosobową rodziną.

iza_pszenicka

Izabela Pszenicka

Język angielski

Wiecznie uśmiechnięta, optymistyczna wobec ludzi i pogody. Indywidualistka z włoską duszą. Uwielbia podróże, malarstwo oraz czas spędzony z dobrą książką. W szkole prowadzi głównie zajęcia indywidualne, gdyż jej mocną stroną jest tworzenie kursu językowego pod oczekiwania i wymagania dorosłego kursanta.

Sylwia Koło - Język angielski

Sylwia Koło

Język Angielski

Język angielski to od zawsze wielka pasja Sylwii. Z właścicielką szkoły poznały się wiele lat temu na prywatnym kursie językowym. Sama przez wiele lat zdobywała wiedzę, a teraz z radością i pasją przekazuje zdobytą wiedzę innym. Sylwia to osoba pracowita, sumienna i niezwykle zaangażowana

Dino Venturella - Native Speaker

Dino Richard Venturella

Język Angielski – Native Speaker

Native Speaker z Ameryki. Specjalizuje się w konwersacjach w języku angielskim. Jest mistrzem w przełamywaniu bariery językowej u kursantów. Bardzo szybko nawiązuje dobre relacje z kursantem i potrafi zachęcić do mówienia po angielsku każdego. Konwersacje po angielsku z panem Dino to czysta przyjemność.

Sylwia Rzeźnik - Język niemiecki

Sylwia Rzeźnik

Język Niemiecki

Lektorka języka niemieckiego. Pracuje tak aby zajęcia były przyjemne, dawały poczucie bezpieczeństwa, niwelowały stres związany z nabywaniem nowej wiedzy i w pełni wykorzystuje czas na realizację lekcji. W czasie wolnym dużo czyta oraz ogląda filmy biograficzne i dokumentalne

Aneta Bukowska - Język angielski

Aneta Bukowska

Język Niemiecki i Angielski

Lektorka języka niemieckiego i angielskiego. Ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W pracy lubi wykorzystywać narzędzia TIK. Zawsze bardzo sumiennie podchodzi do zajęć. W wolnych chwilach czyta książki i interesuje się przekładem

Jowita Grzeszczyszyn - Język angielski

Jowita Grzeszczyszyn

Język angielski

Nauczycielka z doświadczeniem i pasją, stawiająca w znacznym stopniu nacisk na komunikację. Specjalizuje się w nauczaniu młodzieży, dorosłych, Business English oraz przygotowaniem do matur i certyfikatów językowych. Potrafi zmotywować kursanta tak aby nauka stała się hobby i przyjemnością a nie trudnym wyzwaniem. Uwielbia podróżować i odkrywać nowe zakątki globu.

karina_duczkowska

Karina Duczkowska

Język Angielski

Spędziła 13 lat w Stanach Zjednoczonych gdzie poznała praktyczny angielski od podszewki. Interesuje ją data mining oraz literatura klasyczna. To co najbardziej lubi w nauczaniu języka to kontakt z ludźmi oraz satysfakcja z tego, że dzięki jej staraniom może pomóc innym osiągać sukcesy.

Magdalena Szmyt - Język angielski

Magdalena Szmyt

Język Angielski

Swoją współpracę z Globalem zaczęła ponad 2 lata temu, kiedy przyjechała do nas po 10 letnim pobycie w Londynie. Choć naucza na różnych poziomach zaawansowania największą satysfakcję i radość sprawia jej praca z dziećmi. W wolnych chwilach czyta książki i spędza czas z rodziną oraz oddaje się hobby jakim jest szydełkowanie i robienie na drutach.

Daria Szuwart - Język angielski

Daria Szuwart

Język Angielski

Lektorka języka niemieckiego i angielskiego. Kocha pracę z dziećmi i uwielbia tłumaczyć im zawiłą gramatykę. Zawsze uśmiechnięta i pełnia energii. Najwięcej radości daje jej podziwianie postępów swoich uczniów, obserwowanie jak się rozwijają i chłoną wiedzę. Jeśli udaje jej się zaszczepić w kursantach choć trochę miłości do języków to rozpiera ją duma.

Marta Framczak - Język angielski

Marta Franczak

Język angielski

Jedna z młodszych lektorek w GLOBAL teamie. Naucza głównie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Prowadzi zajęcia metodą Teddy Eddie, którą uwielbia. Interesuje się procesami poznawczymi młodych uczniów. W wolnych chwilach wypieka słodkości dla swoich najbliższych.

Agnieszka Śliwińska - Język hiszpański

Agnieszka Śliwińska

Język hiszpański

Lektorka języka hiszpańskiego. Pasjonatka podróży wszelakich oraz rytmów salsy. Jak twierdzi sama Aga „na zajęciach pośpiewamy, filmy oglądamy ale też gramatykę utrwalamy”. Zaraża kursantów pasją do języka oraz pozytywną energią. Jest otwarta, towarzyska i kocha to co robi. Nos vemos. (Do zobaczenia)

Marta Rosińska - Język angielski

Marta Rosińska

Język angielski

Dzieci ją uwielbiają a ona uwielbia swoją pracę. Uważa, że najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. W swojej pracy wykorzystuje liczne atrybuty edukacyjne i gry. W szkole prowadzi zajęcia głównie wśród przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej. W wolnej chwili oddaje się gotowaniu oraz rozmaitym aktywnościom fizycznym.

Natalia Kiba - język polski dla osób z Ukrainy

Natalia Kiba

Język polski

Lektorka z Ukrainy. Bardzo spokojna, życzliwa i zawsze uśmiechnięta. Sumiennie przygotowuje się do zajęć i wierzy w moc zarażania pasją. Uwielbia dzieci a jeszcze bardziej uczyć je języka polskiego. Wolne chwile spędza ze swoją córeczką, z którą czyta bajki w języku polskim.

Agnieszka Makowska - Język angielski

Agnieszka Makowska

Język angielski

Uczy kursantów od 6 roku życia aż po osoby dorosłe. Lubi wykorzystywać ulubione utwory muzyczne w pracy z dziećmi. Wiele lat spędziła na kształceniu żołnierzy zawodowych i przygotowaniu ich do egzaminu wojskowego STANAG. W wolnym czasie uwielbia czytać książki i oglądać filmy. Jej ulubione to powieści kryminalne A. Christie i Harry Potter. Uwielbia zwierzęta.

Andrea Kozera - Język angielski

Andrea Kozera

Język angielski

Uśmiechnięta lektorka, która uwielbia przebywać wśród małych uczniów. Przekraczanie barier, otwartość i ciepło są wartościami, które szczególnie pielęgnuje w odkrywaniu języka angielskiego ze swoimi kursantami. Działa z wiarą w owocność nauki popieranej rozwojem wyobraźni. Wraz z lingwistyczną pasją wykorzystuje wiedzę nabywaną podczas studiów psychologicznych.

Karolina Stępnowska - Język rozyjski

Karolina Stepnowska

Język rosyjski

Specjalistka od języka rosyjskiego. Jest żywiołowa, energiczna ale przede wszystkim kompetentna i zawsze świetnie przygotowana do zajęć ze swoim kursantem. Kocha to co robi i wkłada w swoją pracę całe serce.

kieron_walter.jpg

Kieron Walter

Język angielski

Native Speaker ze Szkocji z wysokimi standardami nauczania i profesjonalizmem. Posiada 13 lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego w szkołach państwowych i prywatnych szkołach językowych. Posiada doświadczenie z zakresu egzaminów Cambridge w szczególności na wysokich poziomach. Jego bogactwo językowe i przepiękny brytyjski akcent przyciąga tłumy na jego zajęcia. To lektor, który jest zawsze profesjonalnie przygotowany do zajęć, a jego zajęcie są przepełnione kreatywnymi pomysłami. Kieron zawsze dba o wspaniałą atmosferę na zajęciach z dużą dawką angielskiego humoru.