Skip links

Egzaminy Cambridge w Tomaszowie Mazowieckim

Jesteśmy akredytowanym Cambridge Preparation Center –

Czym są egzaminy Cambridge?

Jesteśmy oficjalnym Centrum Przygotowań Cambridge – placówką specjalizującą się w przygotowywaniu kursantów do międzynarodowych egzaminów Cambridge. Współpracujemy ściśle z doświadczonymi egzaminatorami z Centrum Egzaminacyjnego ClanCity w Gliwicach, o numerze akredytacji PL277.

Nasi wykwalifikowani lektorzy regularnie uczestniczą w intensywnych szkoleniach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych usług oraz osiąganie doskonałych wyników w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych.

CAMBRIDGE GLOBAL
clan_city_zabrze_logo-300x106-1

Jak przebiegają egzaminy Cambridge?

Podczas egzaminu zawsze stawiamy na tworzenie przyjaznej atmosfery, eliminując stres i zachęcając dzieci do kontynuowania nauki. To właśnie w takim otoczeniu przekonują się, że zdawanie egzaminów nie jest trudne! Mimo że egzaminy są przeprowadzane przez zewnętrzne centrum egzaminacyjne, odbywają się one u nas w Tomaszowie Mazowieckim.

Po zakończonym egzaminie każde dziecko otrzymuje certyfikat Cambridge Assessment English. Sam egzamin został zaprojektowany tak, aby każde dziecko mogło osiągnąć sukces. Jego głównym celem jest zachęcenie do nauki języka obcego. Za uzyskanie wyników w poszczególnych częściach egzaminu (Pisanie i Czytanie, Słuchanie i Mówienie) przyznawane są tarcze motywacyjne. Można zdobyć maksymalnie 5 tarcz za każdą z tych części.

Najczęściej zadawane pytania

Czy do egzaminów mogą przystąpić jedynie kursanci Global Centrum Językowego?

Na sesję egzaminacyjną mogą zgłaszać się również osoby z zewnątrz. Nie trzeba być naszym obecnym kursantem.

Jaka jest cena egzaminu Cambridge?

Pełen cennik egzaminów Cambridge dostępny jest w sekretariacie Global Centrum Językowego w Tomaszowie Mazowieckim.

Informacji można zasięgnąć poprzez formularz na naszej stronie, telefonicznie oraz osobiście na miejscu!

Nie czekaj! Zapisz się na kurs i zagwarantuj sobie dogodny termin zajęć.

ZAPISZ SIĘ