Skip links

Kursy językowe dla dzieci w szkole podstawowej

Global Kids 1-8

Zajęcia językowe dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej to świetna okazja, aby utrwalać i poszerzać wiedzę zdobytą podczas codziennych lekcji. Nasze programy opieramy o sprawdzone podręczniki, a każdemu z kursantów udostępnione są bezpłatne materiały dodatkowe. Nasze zajęcia są przepełnione dynamiką przy użyciu nowoczesnej metody z Dynamic Education. Wykorzystujemy do tego celu maty edukacyjne, specjalne fiszki i kolorowe piłki. Wszystko po to, aby nasi uczniowie osiągali maksimum efektów w sposób łatwy i dla nich przyjemny.

Nauka języka angielskiego wcale nie musi być nudna, ani trudna, a my mamy na to sprawdzone i skuteczne sposoby. Nasi kursanci uwielbiają nasze zajęcia i wiedzą, że dla nas każdy kursant, jak i jego potrzeby, są ważne.
Poświęcamy dużo czasu na motywowanie naszych kursantów i na to, aby nabierali pewności siebie w nauce języków obcych.

Dzieciaki uwielbiają Global Kids za:

Kreatywne pomysły
na lekcje

Interaktywne gry
i zabawy

Podręczniki i programy multimedialne

Autorskie metody
nauczania

Zalety kursu Global Kids 1-8

Podczas zajęć ćwiczone są wszystkie sprawności – czytanie, pisania, mówienie, słownictwo, słuchanie oraz gramatyka

Priorytetem podczas kursu jest komunikacja – dzieci rozwijają umiejętność swobodnego prowadzenia dialogów

Global Kids to kurs pełen frajdy – dzieci poznają język poprzez gry i zabawy, a także korzystają z podręczników i programów multimedialnych.

Nasi kursanci z reguły świetnie sobie radzą z nauką na zajęciach w szkołach państwowych. Mogą zastosować poznaną u nas wiedzę na lekcjach języka angielskiego. Co przekłada się na ich motywację do nauki i chęć poznawania języka angielskiego. Wiedzą, ze poznana wiedza bardzo im się przyda w przyszłości.

Na naszym szkolnym e-dzienniku sprawdzisz co było na zajęciach, jakie wyniki w nauce osiąga twoje dziecko i masz możliwość kontaktu z lektorem prowadzącym zajęcia, sekretariatem czy właścicielem szkoły.

Nie czekaj! Zapisz się na kurs i zyskaj miejsce w grupie.

ZAPISZ SIĘ

Cennik

Zajęcia odbywają się 1x w tygodniu. W roku szkolnym jest 35 lekcji.

Global 1-8
  • 1×1,5h w tygodniu
  • 35 zajęć