Wyjazd do LONDYN-u


 

CENA: 2319,00 zł

 

UWAGA!!! Liczba miejsc ograniczona!!!!!!!

Immersja językowa czyli zanurzenie się w języku ANGIELSKIM 😊

Dlaczego warto z nami jechać?

 • będą Państwo pod bardzo dobrą opieką – jedzie z nami nasz niezastąpiony i wyjątkowy: NATIVE SPEAKER – DINO VENTURELLA oraz dwie wykwalifikowane i doświadczone lektorki języka angielskiego Joanna Sadowska i Milena Mijas, więc na pewno będziemy dużo speakać po ANGIELSKU😊
 • oprócz zwiedzania ‘TOP attractions’ z ANGLOJĘZYCZNYM PRZEWODNIKIEM stworzymy wiele sytuacji, w których będziecie mogli użyć języka w praktyce;
 • PRAKTYCZNY ANGIELSKI: konwersacje, scenki, gry i zabawy językowe;
 • kolacja integracyjna wyłącznie w jęz. ANGIELSKIM.

Londyn to miasto dynamiczne i tętniące życiem. To właśnie w tym mieście znajdziemy dosłownie wszystko, czego każdy podróżnik potrzebuje: mnóstwo światowej klasy muzeów i galerii, słynnych teatrów, ekskluzywnych sklepów, monumentalnych pomników, fascynujących kościołów, wspaniałych parków, eleganckich restauracji, ekskluzywnych butików, niezliczonej ilości zabytków, a także oryginalność mieszkańców. Zapraszamy więc w niezapomnianą podróż do kolorowej stolicy Zjednoczonego Królestwa!

Program:

Dzień 1: Słynny The West End of London

Odprawa na lotnisku i przelot do Londynu – stolicy Wielkiej Brytanii. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny posiłek, odpoczynek lub korzystanie z lokalnych atrakcji. Już pierwszego dnia imprezy czeka na nas wiele okazji do użycia języka angielskiego – pierwsza rozmowa ze stewardessą w samolocie, samodzielne poruszanie się po lotnisku w oparciu o znaki anglojęzyczne, przedstawianie się pilotowi czy szukanie na mapie Londynu wyznaczonych atrakcji.
Wieczorem proponujemy wspólne wyjście do restauracji Sarastro uważanej za ikonę West End’u, a to za sprawą swojego wnętrza oraz potraw, które podawane są gościom wraz z ogniem. Wchodząc do środka można się poczuć jak w dawnym teatrze, bogato przyozdobionym złotem i aksamitną czerwienią. Zamawiając samodzielnie angielskie specjały będziemy mogli poćwiczyć praktyczną znajomość języka angielskiego (płatne indywidualnie wg zamówienia). Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 2: W pułapce brytyjskich akcentów

Śniadanie, zwiedzanie kosmopolitycznego Londynu rozpoczniemy od Trafalgar Square, słynnego miejsca spotkań londyńczyków. Następnie zobaczymy Galerię Narodową, w której znajdują się dzieła Vincenta van Gogha oraz brytyjskich impresjonistów. Kolejnym punktem będzie Leicaster Square, które stanowi centrum rozrywki, gdzie odbyły się światowe premiery takich filmów jak: Harry Potter czy James Bond. Następnie udamy się do China Town, gdzie będziemy mogli poczuć się jak w azjatyckim mieście. Czas wolny na lunch, podczas którego będzie możliwość zamówienia po angielsku, a następnie spróbowania angielskich potraw, takich jak Fish and chips, słynny pudding, tradycyjne Apple Pie, czy Trifle (płatne indywidualnie wg zamówienia). Następnie przejdziemy przez Piccadilly Circus – najbardziej znany londyński plac i skrzyżowanie z mnóstwem neonów. Przespacerujemy się Regent Street – jedną z głównych ulic handlowych i dojdziemy do Dzielnicy Westminster – gdzie zobaczymy m.in.: Downing Street będący
rezydencją i biurem premiera Wielkiej Brytanii oraz siedzibą Rządu Jej Królewskiej Mości. Kolejnym punktem będą: Parlament, Big Ben – najsłynniejsza wieża zegarowa, Opactwo Westminister – świątynia anglikańska, w której odbywa się koronacja królów i pochówek władców oraz wybitnych Brytyjczyków oraz Buckingham Palace – oficjalna londyńska rezydencja brytyjskich monarchów.

Powrót do hotelu, czas wolny na posiłek lub odpoczynek.
Wieczorem proponujemy quiz z wiedzy o Londynie oraz wspólne wyjście do słynnej londyńskiej restauracji Hard Rock Cafe, gdzie będzie okazja użyć języka potocznego oraz wielu wyrażeń pochodzących ze slangu londyńskiego (płatne indywidualnie wg zamówienia), nocleg.

Dzień 3: Świat w pigułce

Śniadanie w hotelu, wymeldowanie z hotelu, następnie wyjazd na dalsze zwiedzanie stolicy Zjednoczonego Królestwa, które zaczniemy od British Muzeum – jednego z największych na świecie muzeów historii starożytnej. Z muzeum udamy się na słynną Oxford Street – która skupia ponad 300 sklepów. Podczas zwiedzania proponujemy przerwę na lunch lub czas wolny na zakupy pamiątek. Kolejnym miejscem podróży jest Tower of London – średniowieczna twierdza z Królewskim Skarbcem – z klejnotami koronnymi, Białą Wieżą – ze zbrojownią. Następnie zobaczymy Tower Bridge – słynny zwodzony most, który jest jednym z symboli Londynu. Podczas zwiedzania proponujemy przerwę na lunch, podczas której będziemy pytać Londyńczyków gdzie można smacznie zjeść oraz czas wolny na zakup pamiątek oraz porozmawianie z lokalnymi sprzedawcami. Na zakończenie proponujemy grę miejską po Londynie, która poprzez gry, zabawy, łamigłówki językowe w terenie będzie doskonałą okazją do poznania nowych wyrazów, zwrotów i struktur gramatycznych, a jednocześnie zachęci do praktycznego użycia języka angielskiego na przykład podczas pytania mieszkańców o drogę.

Powrót do hotelu, czas wolny, który można przeznaczyć na posiłek, odpoczynek lub samodzielne korzystanie z lokalnych atrakcji takich jak wyprawa na London Eye – największe na świecie koło obserwacyjne, z którego rozpościera się niesamowity widok na zapierającą dech w piersiach panoramę miasta (ok. 25 GBP/os.) czy London Dungeon (Londyńskie lochy) – miejsce interaktywnych pokazów historii kryminalnych, z wykorzystaniem aktorów i efektów specjalnych, gdzie można poznać między innymi, słynną historię Kuby Rozpruwacza (ok. 25 GBP/ os.).
Wieczorem proponujemy wspólne wyjście na musical np. „Mama Mia”, „We will Rock You”, „Chicago”, „Dirty Dancing”, „Flashdance” lub inne, będzie to idealna okazja do osłuchania się z językiem angielskim (od 45 GBP/os. – wymagana wcześniejsza rezerwacja) lub wspólną integrację w restauracji Beach Blanket Babylon, będącej gregoriańską posiadłością o bogatym wnętrzu pełnym zaskakujących rzeźb i posągów oraz dekoracji , które przenoszą do miejsca pomiędzy wiktoriańską Anglią a historiami z opowieści Juliusza Verna. Dania, które są w niej serwowane opierają się na kolonialnych wpływach Anglii i zmieniane sezonowo. Będzie to doskonała okazja do użycia formalnego języka angielskiego (płatne indywidualnie wg zamówienia), nocleg.

Dzień 4: See you soon!

Śniadanie w hotelu, wymeldowanie z hotelu, transfer na lotnisko, przelot do Polski.

 

Zakwaterowanie:
Hotele 3*** położone w pobliżu środków komunikacji miejskiej/podmiejskiej i w odległości kilku przystanków od największych atrakcji Londynu. Wszystkie hotele oferują wygodnie urządzone 2 osobowe pokoje z łazienkami, TV i telefonem.

 

CENA ZAWIERA:

 • przelot samolotem na trasie Łódź – Londyn Stansted – Łódź
 • opłaty i podatki lotniskowe
 • koszt usługi przewozu bagażu podręcznego (wymiary: 55 x 40 x 20 cm, waga do 10 kg)
 • transfer lotnisko – hotel – lotnisko
 • 3 noclegi w hotelu 3*
 • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
 • 3 śniadania kontynentalne
 • opiekę anglojęzycznego pilota/przedstawiciela Regent
 • bilet wstępu do Tower of London
 • bilety komunikacji miejskiej i/lub podmiejskiej podczas realizacji programu zwiedzania (2 i 3 dzień)
 • usługi lokalnych przewodników (do 8 h)
 • podstawowe ubezpieczenie KL, NNW, bagażu
 • opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA NIE ZAWIERA:

 • Kosztu atrakcji poza programowych oraz wycieczek fakultatywnych.
 • Kosztu posiłków zamawianych indywidualnie.
 • Kosztu obiadokolacji.
 • Kosztu usługi przewozu bagażu głównego (rejestrowego). Usługę tę można nabyć opcjonalnie dla wszystkich lub tylko wybranych podróżujących osób za dodatkową opłatą w wysokości 158 PLN/os, za bagaż do 20 kg.

Informacje dodatkowe:

 • Istnieje możliwość wliczenia w cenę trzech dwudaniowych obiadokolacji (200 PLN)

SEE YOU SOON 😊