KOLONIE 2018


ZAPISY:

-sekretariat B szkoły językowej GLOBAL (tel. 793 133 713)

-rezerwacja miejsca i wpłata 30% zaliczki –  http://www.ckit-galaktyka.pl

 

DZIECI I MŁODZIEŻ: 7 – 16 LAT

Kto z nami jedzie?

-Native Speaker z Ameryki Dino Venturella

-nasza kadra z GLOBAL-a

-animatorzy zabaw dla dzieci

CENA OBEJMUJE:
-ZAKWATEROWANIE: 13 noclegów w ośrodku „Uroczysko”,
-WYŻYWIENIE: 3 x dziennie (śniadanie + obiad + kolacja i podwieczorek). Świadczenie rozpoczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem + suchy prowiant w dniu wyjazdu.
-REALIZACJĘ PROGRAMU JĘZYKOWEGO I TURYSTYCZNO-REKREACYJNEGO
-SKŁADKĘ NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY
-BILETY WSTĘPU DO ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW
-OPIEKĘ PRZEWODNIKÓW W MIEJSCACH ZWIEDZANYCH
-UBEZPIECZENIE NNW – T.U. EUROPA
-GRILL Z PIECZENIEM KIEŁBASEK
-TRANSPORT AUTOKAREM
-OPIEKĘ PEDAGOGICZNĄ
-OPIEKĘ MEDYCZNĄ

Wyjątkowe kolonie językowe w przepięknej okolicy z DUUUUUŻĄ dawką ANGIELSKIEGO

Kontakt z Native Speakerem – NON STOP

W programie językowym:

min 2h dziennie warsztatów językowych z Native Speakerem i lektorem polskim.

Zajęcia nastawione na wzbogacanie i utrwalanie słownictwa – w formie zabawy.

Komunikacja w sytuacjach codziennych, np. scenki w restauracji, sklepie, na lotnisku. Materiały do zajęć GRATIS !!!

-ciekawe projekty i gry językowe

-oglądanie bajek/filmów oraz czytanie bajek i tekstów anglojęzycznych

 

PROGRAM TURYSTYCZNO-REKREACYJNY:

  •  Kąpiele w basenie na terenie ośrodka.
  •  Gry zespołowe w siatkówkę i piłkę nożną
    •    Grill z pieczeniem kiełbasek.
    •    Dyskoteki na terenie obiektu.
    •    Konkursy z nagrodami, zabawy integracyjne, zabawy edukacyjne.

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników w godzinach porannych. Przejazd do Uherzec Mineralnych. Zakwaterowanie w ośrodku. Zapoznanie się z infrastrukturą obiektu oraz spacer po okolicy. Obiadokolacja i nocleg

DZIEŃ 2 – 13:

Wycieczka na Połoninę Wetlińską – jedna z najpopularniejszych i najpiękniejszych tras w Bieszczadach z której grani rozpościerają się niesamowite widoki. Wędrówka ta ma kilka wariantów. Najłatwiejszy szlak prowadzi z Wyżnej Przełęczy, położonej pomiędzy Ustrzykami Górnymi a Wetliną. Bardziej stromy, często błotnisty szlak, prowadzi z Berehów Górnych. Jest to dawna wieś, która przestała istnieć po przesiedleniach, jakie miały miejsce w tym regionie po II wojnie światowej. Najpiękniejszy szlak, pośród bukowych lasów, wiedzie ze Starego Sioła. Po dwóch godzinach wędrówki dzieci dotrą na Przełęcz Orłowicza, skąd będą kierować się granią na Smerek albo przejdą granią przez całą Połoninę Wetlińską, aż po schronisko Chatka Puchatka.
•    Wycieczka do zagrody Żubrów w Mucznem – dzieci będą miały okazję „poznać” tzw. żubry górskie linii białowiesko – kaukaskiej żyjące w ich naturalnym środowisku. Przecież jest to obowiązkowy punkt programu dla wszystkich, którzy odwiedzają Bieszczady !  Są tu dwa pomosty z których można obejrzeć całą zagrodę pokazową, przez której środek płynie uroczy górski strumyk.
Wycieczka do Sanoka – zwiedzanie spacerem miasta, położonego w śródgórskiej dolinie Sanu oraz Zamku Królewskiego, w którym dzieci zobaczą jedną z najpiękniejszych w Polsce kolekcji sztuki cerkiewnej, sakralnej, zbrojownię oraz galerię Zdzisława Beksińskiego. Przejazd do „Skansenu Wsi Polskiej” gdzie uczestnicy przeniosą się w czasie i odbędą wspaniałą wyprawę o 300 lat wstecz by ujrzeć typową wieś z tamtego okresu, a także obejrzą ponad 100 obiektów budownictwa mieszkalnego, gospodarczego i  sakralnego.
Wyprawa Drezynowa. Podczas wycieczki przejedziemy przez fragmenty leśne, dzikie łąki, widokowe polany oraz wzdłuż rozlewisk utworzonych przez bobry. Naszej uwadze nie umkną również ciekawe i rzadkie okazy roślin oraz ptaków. Na błotnistych drogach poszukamy śladów pozostawionych przez żyjące tu zwierzęta. Będziemy wypatrywać motyli dziennych.
•    Wycieczka do Soliny – spacer po zaporze wodnej i wokół zbiornika wodnego który został utworzony poprzez spiętrzenie wód Sanu i Solinki przez zaporę, która ma 81,8 m wysokości (najwyższa w Polsce) i 664 m długości. Rejs statkiem po największym sztucznym zbiorniku w Polsce, który doskonale wtopił się bieszczadzki krajobraz. Malownicza linia brzegowa liczy w przybliżeniu 160 km, dzięki czemu jezioro solińskie często określane jest mianem „Bieszczadzkiego Morza”.
Warsztaty z wyrobu świec z wosku pszczelego – uczestnicy podczas warsztatów samodzielnie wykonają świece z wosku pszczelego (który jest naturalnym produktem) przy  wykorzystaniu sylikonowych form (przeróżne wzory: aniołki, kwiatowe, klasyczne itd.) i bawełnianego knota. Każdy uczestnik na pamiątkę dostaję wykonaną przez siebie świeczkę

DZIEŃ 14:
Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd w kierunku Tomaszowa Maz.  Zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

Miejsce wypoczynku: Uherce Mineralne to przepiękna a zarazem jedna z najstarszych bieszczadzkich miejscowości, położona na rozległej równinie pośród wzgórz. Niepowtarzalny urok temu miejscu nadaje położone nieopodal Jezioro Solińskie oraz otaczające go piękne górskie wzniesienia i urokliwa przyroda, której towarzyszy gęsta sieć potoków górskich i dzikiej przyrody.

OŚRODEK UROCZYSKO położony jest w centrum Bieszczad w malowniczej, cichej miejscowości Zwierzyń, na olbrzymiej prawie 3 ha, pięknie zalesionej oraz ogrodzonej i oświetlonej działce.  Obiekt posiada 96 miejsc noclegowych w drewnianych domkach 8-osobowych typu BRDA. Każdy z domków posiada własny pełny węzeł sanitarny. Do dyspozycji gości jest olbrzymie boisko do piłki nożnej, boisko do piłki siatkowej i koszykówki, letni basen pływacki, kuchnia i jadalnia na 150 miejsc. Kuchnia przygotowuje smaczne domowe posiłki. Ponadto grupa może skorzystać także z sali wykładowej z tablicami poglądowymi, DVD, TV, laptopem, itp., sali na dyskoteki wraz z aparaturą nagłaśniającą. Na terenie ośrodka znajduje się największa  w Bieszczadach Chata dymna na ognisko i grilla na 100 i więcej osób, sala gier: „piłkarzyki” 2 szt., stoły do ping-pong 3 szt. Ośrodek posiada także własną wypożyczalnię rowerów górskich – 12 sztuk, plac zabaw dla dzieci: huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownicę.

Więcej informacji i rezerwacja miejsc:

http://www.ckit-galaktyka.pl/