O Szkole

Prowadzimy profesjonalne kursy językowe na wszystkich poziomach i dla osób w każdym wieku.
Nasza szkoła to:

• wysoki poziom nauczania
  • profesjonalni lektorzy z doświadczeniem i wiedzą
  • najlepsze i sprawdzone metody nauczania
  • nowoczesne i przestronne pracownie
  • małe grupy i niskie ceny

Posiadamy już 10 sal lekcyjnych, które są specjalnie dostosowane do wieku i potrzeb naszych kursantów.

Global – Centrum Językowe oferuje:

• kursy grupowe, w których jest ten sam poziom i zbliżony wiek kursantów w trybie STANDARD (1 x w tygodniu) lub INTENSIVE (2 x w tygodniu)
  • kursy indywidualne (max. 3 osoby) – na których dostosujemy tematykę, tempo i metody nauczania w zależności od potrzeb słuchaczy (np. kurs dla osób na wyjazd do pracy)
  • kursy biznesowe
  • kursy konwersacyjne
  • kursy przygotowujące do egzaminów: gimnazjalnego, maturalnego, FCE oraz CAE.
  • Zajęcia z NATIVE SPEAKEREM z Ameryki – zajęcia prowadzone są prawie WYŁĄCZNIE w języku OBCYM.

Lektorzy przeprowadzają liczne kartkówki (SHORT TESTS) i testy po każdym etapie. Na koniec roku szkolnego przeprowadzany jest egzamin z całego przerobionego materiału. Osoby, które pozytywnie zaliczą test otrzymają od nas CERTYFIKAT ukończenia kursu na danym poziomie.

Na zajęciach wykorzystujemy najnowsze pomoce edukacyjne:

• rzutnik
  • internet
  • tablicę interaktywną
  • laptopy
  • specjalne programy interaktywne do nauki angielskiego
  • filmy DVD

Dzięki temu nauka języka jest bardziej EFEKTYWNA, PRZYJEMNA I CIEKAWA.

Dzięki dziennikowi internetowemu naszej szkoły, dzieci i rodzice w każdej chwili mogą sprawdzić:

• co było na zajęciach
  • praca domowa
  • oceny – postępy w nauce.

Zachęcamy do zapisania się na BEZPŁATNĄ lekcję próbną.