GLOBAL TEENS – młodzież szkoły średniej


HIGH SCHOOL TEENS

W ofercie mamy:

  • KURS STANDARD – 1 x 1,5 h w tygodniu
  • KURS INTENSIVE – 1 x 2 h w tygodniu

Cena uzależniona jest od ilości osób w grupie. Zajęcia prowadzone są w BARDZO małych grupach od 4 do 10 osób.

Grupa od 4 do 10 osób:

Zajęcia w tygodniu 1-miesiąc 1-semestr  rok
1 x 1,5 h  140 zł 700 zł  1 400 zł

1 x 2 h 180 zł 900 zł 1 800 zł

 

Kursy dla szkół ponadgimnazjalnych cechują się wysokim poziomem i wysokimi wymaganiami ze strony lektorów. Program od początku jest nastawiony na przygotowanie do najważniejszego egzaminu w życiu, czyli MATURY. Wyniki z języka angielskiego mogą mieć decydujący wpływ na dalszą przyszłość maturzysty. Dlatego tym bardziej należy dołożyć wszelkich starań, aby wynik na świadectwie maturalnym był jak najwyższy. Na zajęciach ćwiczymy wszystkie sprawności językowe:

  • mówienie
  • słuchanie
  • czytanie
  • pisanie
  • gramatykę
    z największym nastawieniem na skuteczną KOMUNIKACJĘ oraz zadania egzaminacyjne na maturze.

Na zajęciach bardzo często wykorzystujemy materiały maturalne (z poprzednich lat) oraz specjalne programy interaktywne dla maturzystów. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość korzystania z tablicy interaktywnej oraz Internetu, dzięki czemu nauka języka staje się: CIEKAWA, EFEKTYWNA, a zarazem PRZYJEMNA.

Uczniowie naszej szkoły są na bieżąco sprawdzani i oceniani. Lektorzy robią często kartkówki ze słówek (SHORT TESTS) oraz testy sprawdzające. Po każdych zajęciach jest praca domowa, więc pracujemy zarówno w szkole jak i w domu.

Prowadzimy DZIENNIK INTERNETOWY, który daje naszym słuchaczom możliwość sprawdzenia co było na ostatnich zajęciach, jaka jest praca domowa oraz możliwość monitorowania swoich postępów w nauce. Możliwa jest również konsultacja z lektorem poprzez naszą stronę internetową.

Gwarantujemy satysfakcję i szybkie efekty nauki.